ALEXA dünya geneli ve ülke ye göre web sitelerini sıralayan bir sitedir. Bir çok web sitesi sahibi bu siteyi takip ederek sitelerinin durumu hakkında bilgi edinirler

alexa sıralama yükseltme Organik hit ziyaretçi

Alexa Siteleri Sıralarken Nelere Dikkat Eder ? : Alexa sıralama yükseltme yaparken ziyaretçi kriterlerine göre sıralama yapar. Genel olarak sitenizi ziyaret edenlerin sayısı , ziyaret süresi, sayfa oturum yani her ziyaretçinin kaç sayfa gezdiği gibi. Daha özele inersek Özel ip dağılımı browser işletim sisemi ekran çözünürlüğü google aramaları ve backlink sayılarına kadar özelliklere bakar ve bu kriterlere göre sitenize bir puan verir ve sıralamaya sokar.

Alexa da görünmek için Kayıt Olmak Gereklimidir ? : Hayır şart olan bir konu değildir. siz alexa ya kayıt olmasanızda sitenizin ziyaret sayısına göre o sizi bulur ve sıralamaya sokar.

Alexa da yükselme ve düşme : Alexa da sıralamanızın değişmesi Ziyaretçi kalitesi ve bağımlılığı ile doğrudan alakalıdır. Sitenizde çok sayfa gezen uzun süre sitenizde zaman geçiren mümkünse etkileşimde bulunan hatta sitenizi sık sık ziyaret eden kullanıcılar sitenizin puanını artırır.

Alexa da yükselirsem google da yükselirmiyim ? : google kelimeyi yükseltirken alexa nın ne yaptığına bakmaz yani alexa da çok yükselmek kelimelerinizin ilk sıraya oturacağı anlamına gelmez. Bunun için yerine getirmeniz daha farklı şartlar vardır.

Ziyaretçi Satın almak Alexa da yükseltirmi ? : kaliteli ziyaretçi sağlayan sistemler sitenizi alexa da sıralama yükseltir. Örneğin A firmasından 1 ayda 1 milyon ziyaretci satın aldınız bu ziyaretçiler 1 dk sitenizde kaldı ve 2 sayfa gezdi. B Firması ise 1 ayda 100 bin ziyaretçi sağladı 6 sayfa gezdi ve 5 dk sitenizde kaldı. Bu özelliklere seçmeniz gereken B firması olmalıdır. Zyaretçi satın almak sadece sayı ile alakalı değildir, öncelikle bu konuya dikkat etmeniz gerekir. Browser , işletim sistemi ziyaret sayısı , sayfa oturum oranı, ziyaret süresi gibi konulara da dikkat etmeniz gerekir. Yani 1 milyon ziyaretçi sadece chrome ile veya sadece firefox ile giriyorsa sıkıntılı bir durumdur. Masaüstü mobil tablet işletim sistemi ve browser çeşitliliği önemlidir. Ziyaretçi satın alırken dikkat etmeniz gereken diğer bir konu da sektörün ortalama ziyaretçi sayısından fazla aylık giriş almayın. Bu da size faydadan çok zarar sağlar.

Alexa da sıralamanızı yükseltelim : Alexa sıralamanızı yükseltirken sitenizin sektör ortalamasını inceleyip ortalama ziyaret ihtiyacınızı belirleyelim. Mobil masaüstü ve tablete göre oranlayalım. 500 farklı browser ve işletim sisteminden karma olarak ziyaretçilerinizi gönderelim. SEO paketlerimiz arasından Alexa sıralaması yükseltme paketlerimizi inceleyin.

Sağlıklı sonuca Ne kadar zamanda ulaşırım ? : Alexa Sıralamaya girikten sonra hatalık aylık ve 3 aylık sonuç ortalamanıza bakar

alexa sıralama yükseltme

İnceleyelim

Sektörünüzü ve rakiplerinizi inceleyip ortalama üzeri ne kadar ve hangi özelliklerde ziyaretçi ihtiyacınız olduğunu belirleyelim.

Organik Hit

500 Farklı browser ve işletim sistemi ile karma bir şekilde organik hit sağlayalım. Böylece Alexa karşısında milyonlarca gereksiz ziyaretçi almanızın önüne geçelim.

Sıralama Takip

Sıralamanızı sürekli takip edip sitenizin ihtiyaçlarını takip edelim ve gerekli yerde müdahale edelim. Alexa ve Danışmanlık paketlerimizi inceleyin

alexa sıralama yükseltme Organik hit ziyaretçi

alexa sıralama yükseltme Organik hit ziyaretçi özellikleri sayfa oturum ziyaret süresi browser ekran çözünürlüğü işletim sistemi tekil hit

alexa sıralama yükseltme, Organik hit, organik ziyaretçi, tekil hit, ziyaret süresi, browser ziyaretçi, kaliteli ziyaretçi, alexa sıralaması, alexa da yükselme, kaliteli ziyaretçi ile yükselme, alexa, sıralama, yükselme, düşme, ilerleme,