FER GRUP BİLİŞİM olarak sizlere en uygun ve kaliteli hizmeti vermek için çalışnaktayız. Tüm dikkatimizi web sitelerinin en hızlı şekilde yükseltmesi üzerine yoğunlaştırdık. Web siteniz varsa en uygun hale getirerek, web siteniz yoksa en uygun şekilde çözerek hedeflerinize en hızlı şekilde ulaşmanız için çalışmalarımı sürdürmekteyiz.

Site Yükseltme Hizmetleri

Web Sitesi Temsilciliği

Ulaşılabilir ve Hızlı : Web sitenizi ALTYAPI , İÇERİK ve BAĞLANTI bakımından ulaşılabilir ve hızlı çalışır şekilde olmasını sağlıyoruz.

Özgün ve Güncel İçerik : Web sitenizin içeriğini özgün içerikli ve sürekli güncel tutuyoruz.

Güçlü Tasarım : Web sitenizin tasarımını dikkat çekici anlaşılır ve güvenilir hale getiriyoruz.

iletişim ve paylaşım : Web sitenizin interaktif olmasını ve kullanıcılar arasında paylaşılabilir olmasında yardımcı oluyoruz.

Güvenli : Web sitenizin kaliteli ve güvenli site olması için çalışmalar yapıyoruz.

Ölçüm ve Analiz : Sürekli ölçüm ve analizler yapıyoruz. İnternet Teknolojilerinin gelişimini takip edip güncel ve hızlı bir şekilde uygulayan , hedeflerinize ulaşmada zorluk çıkarmayan bir web sitesine sahip olmanız için çalışıyoruz.

Web Sitesi Hizmetleri

Proje & Planlama

Web sitesi açmayı düşünüyorsanız, hedeflerinizi belirlemede yardımcı olup en hızlı ve uygun şekilde ulaşmanız için strateji oluşturuyoruz.

Web Siteniz Yoksa

Web projenize en uygun çözümleri sunup; Yazılım, Tasarım, SEO, Sosyal Medya, Hit, Backlink, Özgün İçerik ve Yükseltme hizmetleri sunuyoruz.

Web Siteniz Varsa

Web siteniz varsa Analiz edip SEO açısından eksiklerini tespit edip tamamlamanızda yardımcı oluyoruz. Hedeflerinize ulaşmanızla aranızdaki engelleri kaldırıyoruz.

Web Tasarım & Yazılım Hizmetleri

Web Tasarım & Yazılım Hizmetleri

Web sitenizi en uygun altyapıya özel hazırlayıp sunmak bizim işimiz.

Sizlere estetik bir görünüme sahip Arama Motoru Optimizasyonu en iyi şekilde yapılmış aynı zamanda AMP uyumlu, Özgün ve spesifik çalışma ile doğru bir etkileşim sağlayan , ziyaretçilerinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan bir web sitesi sizi bir adım öne taşır. Anlaşılabilir bir içerik sergileme ile müşterilerinize ve ziyaretçilerinize ihtiyaçlarını karşılamada yeterliliğinizi anlatmanın yanı sıra iç ve dış bağlantılarla sürekli yükselen güçlü bir web sitesi hazırlayalım.

SEO Danışmanlığı Hizmeti

SEO Danışmanlığı Hizmeti

Seo Uzmanlarımız sizin için çalışıyor

Seo uzmanı tarafından profesyonel olarak yapılan arama motoru optimizasyonu google ve diğer arama motorlarında iyi sıralama kazandırır ve seo danışmanlık hizmeti aldığınızda web sitenizin kalıcı ve organik ziyaretçi sayısı artar. Web sitenizden en fazla performansı alabilmeniz için doğru bir yapılandırmaya ve bir seo uzmanına ihtiyaç duyarsınız. İşte bu durumda seo uzmanlarımız sizlere en güncel seo yapılandırma analiz ve düzenlemeyi yapmak için devreye girer. Sizin ve rakiplerinizin sitelerini analiz edip, sizin için önemli kelimelerde en hızlı ve güvenilir şekilde yükselmeniz için çalışma planı hazırlayıp yükselmenizi sağlar.

Organik Ziyaretçi

Organik Ziyaretçi

Türkiye Organik Ziyaretçi

Web sitenizin daha hızlı indexlenip alexa gibi sıralama sitelerinde yükselmesini sağlayan bunun sonucunda da kelimelerde yükselmenizi sağlayan organik ziyaretçi sistemlerimiz ile sitenizin daha hızlı bir şekilde dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz. Diğer ziyaret sistemlerinden farklı olarak Ziyaretçiler sitenizde 5 - 20 dk arasında kalsın ve 5- 10 sayfa gezsin. Referans sitelerden, Sosyal medyadan, arama motorlarından ve Doğrudan gelen ziyaretçiler telefon tablet ve masa üstü aracıları ile giriş yaparlar. Böylece bir sistemle bir çok ihtiyacınızı karşılamış olursunuz.

Backlink

Sorgu Dizin ve Organik Backlink

Bulunduğunuz sektörde gücen kazanmış Kaliteli Dizin ve Doğal Backlink ler ile değerlerinizi artıralım ( DA - PA )

Web siteniz için önemli konulardan biri de diğer sitelerden gelen bağlantılardır. Bu konu biraz teknik bilgi ve dikkat gerektiren bir konudur. rastgele sitelerden backlink almak sizi ileri değil geri götürür. Gerek Domain gerek se Sayfa Değerinizin artması için konusunda uzman ekibimiz ile sizlere en uygun puan toplama sistemini oluşturalım.

Sayfa Yükseltme Hizmeti

Sayfa Yükseltme Hizmeti

Sayfa Yükseltme hizmeti ile ( DA ) değerinizi artırın

Kelimenizin yükselmesi için domain puanından sonra ilk sırada gelen sayfa değerinizin yüksek olmasıdır. Sayfa değeriniz ne kadar yüksek olursa kelimeye aktarılan puan o kadar fazla olur. Sayfa yükseltme hizmetimiz ile bu sorunu da çözüyoruz. Sayfa yükseltme hizmetimiz seo danışmanlığını yaptığımız sitelere özel bir hizmettir. Kelimelerinizin yükselmesi için gerekli altyapıyı sağlar ve puan yönlendirmesini sağlar. Sayfa yükseltme hizmeti en kısa sürede sonuç almanız için hazırlanmış özel bir alt yapı hizmetidir.

Kelime Yükseltme

Kelime Yükseltme Hizmeti

Önemli Kelimelerde Daha Hızlı Yükselin

Kelime yükseltme işlemimiz ile 570 arama motoru ve bunlara bağlı mobil arama motorlarında daha hızlı puan toplamanızı sağlayan kelime yükseltme hizmetimiz ile hızlı sonuçlara hazır olun. Alt yapısı ve puan sistemi tarafımızdan hazırlanmış web sitelerine özel bu çalışmamız istediğiniz kelime de en hızlı şekilde yükselmeniz için hazırlanmıştır.

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya hesaplarınızı canlandıralım

Sosyal medya hesaplarının canlılığı siteniz için önemli konuların başında gelir. Güncel ve etkileşimi olmayan sosyal medya hesaplarınızı içerik ve takipçi sahibi yapalım. Facebook , twitter, google plus, youtube, pinterest, instagram, linkedin gibi bir çok sosyal medya hesabı için takipçi ziyaret ve içerik paylaşım hizmetimiz ile sosyal medya hesaplarınızı siteniz ve işletmeniz için en sağlıklı ve faydalı hale getirelim.

Site Yükseltme Hizmetleri google seo uzmanı

site yükseltme hizmetleri web tasarım yazılım seo uzmanı danışmanlığı organik tekil hit ziyaretçi backlink sayfa seo analiz dizin kelime yükseltme

site yükseltme hizmetleri, web tasarım, web yazılım, hizmetleri, seo danışmanlığı, seo uzmanı, organik hit, organik ziyaretçi, tekil hit, web trafik, dizin ekle, backlink ekle, seo analiz, site analiz, kelime yükseltme, sayfa yükseltme, sosyal medya,