2018-07-31 21:39:01 |

5238

12 Aylık işlem
Kod : Danışman-A-5004
Paket Adı

1 yıllık SEO Danışmanlık Danışman-A-5004

işlemler 365 Gün de Tamamlanır
Kapsam Site SEO Rakip SEO Danışman
Etki Süresi Hizmet Detaylarına Bakınız
Fiyat 840
Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş

365 günlük seo danışmanlık hizmeti paketi

Web siteniz için 1 yıllık çalışma programı hedef kelime ve rakip takibi ile ilgili çalışma yapılır. En doğru, hızlı şekilde sonuca ulaşmak, marka haline gelmek için gerekli tüm işlemler başlatılır. Aylık raporlama ve hedef kontrolü düzenli yapılır.

Altyapı ve teknik incelemeler yapılır. Gerekli iyileştirme raporu çıkarılır. Düzenlemeler yapılır ve analizler tekrar yapılır. Ta ki sitniz en optimum hale gelince rakip ve kelime yapılandırmalarınız incelenir.

İçerikleriniz ve oranlamalarınızın düzenlemeleri ile ilgili bilgilendirmeler yapılır. İç ve dış bağlantılar kontrol edilir.

Sitenizi alt yapı ve puan toplama sisteminde en iyi performansı sergileyecek hale getirilmesi için yapılan çalışmalar rapor edilir.

Hedefleriniz birlikte kararlaştırılır, kelime seçimleri ve site içerisinde oranlaması yapılır.

Site içi ve dışı puan toplama sistemi düzenlemeleri yapılır ve çalışma sisteminde konumlandırılır.

Sorgu, dizin ve backlink kaynakları incelenir ve doğal yollardan puan kazandıracak sistemler bildirilir, organik puan sistmlerinden kazanılabilecek puanlar hakkında bilgi verilir.

Siteniz için 365 günlük bir çalışma planı hazırlanır. Bu kapsamda olabilecek en iyi konuma gelebilmesi için tüm ayar ve bağlantı çalışmaları en kısa sürede tamamlanması için bilgilendirme yapılır, en iyi puanı toplayabilmesi için çalışma algoritma başlatılır.

Çalışmalar ve gelişmeler hatfalık olarak incelenir ve aylık olarak raporlanır. Sitenizin ve rakiplerinizin durumu ile ilgili bilgilendirmeler aylık olarak yapılır. Gelişmeler doğrultusunda varsa yeni güncellemeler uygulanır.

Sitenizin markalaşması için gerekli destekler içerisinden ücretsiz olnları (sorgu dizin makale backlink sosyal paylaşım ziyaret vb) 2. aydan itibaren uygulanmaya başlanır.

Danışmanlık hizmeti içerisinde belirtilen ihtiyaçlar (ücretli olan dizin sorgu kelime puan sosyal paylaşım moz değerli backlink ziyaret vs) müşteri tarafından sağlanır. Bu hizmet adından da anlaşılacağı gibi DANIŞMANLIK hizmetidir.

İster sitemizdeki paketlerden isterseniz dışardan gerekli işlemleri edinebilirsiniz. Ama mutlaka almadan önce hizmet ile ilgili analiz yapmamız için bizlere başvurun.

Bu paket içerisinde organik ziyaret sosyal sinyaller güvenli backlink işlemleri ile ilgili bazı hediye destekler de mevcuttur.

Puan ihtiyacı kapsamında gerekli olan paketleri içerik ve test paketleri olarak bildireceğiz. Bu paketler sadece gereklilik durumunda altyapı ve teknik çalışmalar bittiğinde uygulanır. Amacı puan sistemini hızlandırmaktır.

Danışmanlık hizmetlerine ek olarak puan sistemi konusunda da destek isterseniz DANIŞMANLIK ve DESTEK paketlerini inceyebilirsiniz.

Puan ihtiyaçları için seo puan içerikli diğer paketleri inceleyebilirsiniz.