2018-07-31 21:33:48 |

4143

3 Aylık işlem
Kod : Danışman-A-5002
Paket Adı

3 Aylık SEO Danışmanlık Paketi Danışman-A-5002

işlemler 90 Gün de Tamamlanır
Kapsam Site SEO Rakip SEO Danışman
Etki Süresi Hizmet Detaylarına Bakınız
Fiyat 270
Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş

90 günlük seo danışmanlık hizmeti paketi

Web sitenizin altyapısı ve seo açısından teknik analizleri yapılır. ilk sıra rakipleriniz , kelime ve puan durumunuz incelenir, eksiklikler tespit edilir ve giderilmesi için yöntemler bildirilir. Tüm işlemler ve gelişmeler aylık raporlanır.

Web sitenizin, önemli kelimelerde rakiplerinizin ve önemli kelimelerinizin analizleri yapılır.

Eksiklikler giderilip optimize edildikten sonra 3 aylık bir gelişim programı çalışması başlatılır.

Sitenizin her gün bir adım daha ileri gitmesi ve rakiplerini geçmesi için sağlıklı bir altyapı ve puan toplama sistemi ile çalışması sağlanır.

Haftalık olarak gelişmeler takip edilir eksiklikler varsa tespit edilir giderilmesi için bililendirilme yapılır.

Her 30 günde bir sitenizin bir ay önceki durumu arasındaki fark rapor edilir.

Danışmanlık hizmeti içerisinde belirtilen ihtiyaçlar ( dizin sorgu kelime puan sosyal paylaşım moz değerli backlink ziyaret vs) müşteri tarafından sağlanır. Bu hizmet adından da anlaşılacağı gibi DANIŞMANLIK hizmetidir.

İster sitemizdeki paketlerden isterseniz dışardan gerekli işlemleri edinebilirsiniz. Ama mutlaka almadan önce hizmet ile ilgili analiz yapmamız için bizlere başvurun.

Danışmanlık hizmetini 1 yıllık almanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde sitenizin uzun ömürlü ve kararlı bir puan sistemine girmesini sağlayabiliriz .

Bu paket içerisinde organik ziyaret sosyal sinyaller güvenli backlink işlemleri ile ilgili bazı hediye destekler de mevcuttur.

Danışmanlık hizmetlerine ek olarak puan sistemi konusunda da destek isterseniz DANIŞMANLIK ve DESTEK paketlerini inceyebilirsiniz.