2018-08-10 19:38:18 |

2212

3 Aylık işlem
Kod : SEO-destek-113
Paket Adı

3 Aylık SEO destek puan yükseltme Paketi

işlemler 90 Gün de Tamamlanır
Kapsam SEO PUAN YÜKSELTME
Etki Süresi Hizmet Detaylarına Bakınız
Fiyat 1620
Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş

3 Aylık seo uzmanı destek site yükseltme hizmetleri

3 Aylık SEO destek puan yükseltme Paketi ile web sitenizin Tüm seo işlemlerini yapıyor sizin için önemli olan kelimelerde puan toplama sistemlerimizle destek oluyoruz. SEO ve rakip analiz Organik ziyaret sosyal medya backlink desteği ve işlemleri

Aylık seo uzmanı destek hizmetleri ile Çalışma Şekli:
Sitenizin alt yapısı ve hedef anahtar kelimeleriniz arama motoru kurallarına göre incelenir, yapılandırılır.
Teknik olarak yapılması gereken işlemler listesi hazırlanır. (kategori meta amp link inşaası sosyal bağlantılar harita rss vb) Uygulanması sağlanır.
Hedef kelimelerin : Ülke, Dil ve Arama motorları mevcut ilişkisi belirlenir. Yapılması gereken düzenlemeler bildirilir. İşlemler yapıldığında tekrar analiz ve kontroller yapılır.
Sitenizin içeriği ile ilgili analizler yapılır, ihtiyaçları belirlenir ve tarafınıza tavsiyeler ile birlikte bilgilendirme maili gönderilir.
Sitenizin iç ve dış bağlantı altyapısının yükselmeniz için en uygun hale getirilmesi için gerekli işlemler belirlenir. Düzenlemeden sorna tekrar analiz yapılır varsa eksiklikler tespit edilir.
Sitenizin mevcut puan toplama sistemi çıkarılır ve rakip puan durumu ile karşılaştırılır.
İçeriklerinizin kaliteli olması için gerekli bilgilendirme ve kontroller yapılır.
Gerekli yükselme algoritmaları ve puan toplama sistemleri ihtiyaçları ile ilgili uygulanması gereken işlemler raporu hazırlanır.
Sektörel olarak ziyaretçi ihtiyacınız belirlenir.
Günlük ziyaretçiniz ayarlanır, kaliteli ve puan sisteminde yükselmenizi sağlayacak ziyaretçi yönlendirilmesi yapılır. (Ziyaret değerlerini google analystic den takip edebilirsiniz.)
Sosyal medya sayfalarınız ile ilgili bilgilendirme ve paylaşım ve doğal yollardan hedef kitlenizin beğeni çalışması yapılır.
Backlinkler bulunduğunuz sektörde moz değeri olan sayfalardan kurallara uygun şekilde sağlanır.
Sitenizin haftalık olarak gelişmeleri takip edilir ve bildirilir. Eksikleri tespit edilir ve gerekli düzenlemeler sürekli kontrol edilerek ve geliştirilerek yapılır.
Ay sonunda sitenizin bir ay önceki durumu ve 30 gün sonundaki durumu arasındaki fark rapor edilir.(Paketleri aylık olarak devam ettiren müşterilerimiz için devam eden aylarda ikinci kademe işlemler uygulanır.)
Not : Hizmet paketi limitlerini aşan puan ihtiyacı durumlarında EK paun paketleri ücretlidir. Rakip ve site analizleri tamamlanmadan ek paket ihtiyacınız olup olmadığına karar verilemez. Genelde hazırladığımız paketler yeterli puanı toplamakta ve siteniz gözle görülür şekilde üst sıralara ilerlemektedir. Özellikle birincil anahtar kelimeleri çok yüksek puan ihtiyacında olan siteler için ek paket kullanılmaktadır.
Hizmetler ödeme yapıldığı gün analizler ve hedeflemeler ile birlikte başlar, altyapı düzenlemeleri ve seo ile devam eder. Puan toplama sistemi düzenlemelerden sonra başlar 30 gün içinde 4 rapor hazırlanır. Son rapor ve ilerlemeniz 30. gün hazırlanır ve hizmet sona erer. Hizmeti devam ettirmek isterseniz düzenli analizler ve puan toplama sistemi devam eder.
Hedefleriniz ve rakiplerinizin düzenli olarak analiz ve takibi yapılır. Gerekli görülen tavsiyeler ve iyileştirme çalışmaları raporlar ile birlite bildirilir.

SEO PAKETLERİ ÖZELLİKLERİSEO ANALİZ


Site İçi FULL Analiz

3 Rakip Site Analizi


SEO DÜZENLEME


Site İçi Düzenleme

Sosyal Medya Düzenleme


DA PUAN ARTIŞIPA PUAN ARTIŞIALEXA SIRALAMALARINDA YÜLSELMESORGU ve KAYIT DİZİNLERİKELİME YÜKSELTMEZİYARETÇİ


Doğrudan Ziyaretçi

Rakip Site Referanslı Ziyaretçi

Sosyal Medya Ziyaretçileri

Arama Motoru Sorgu Ziyaretçileri

Masa Üstü Ziyaretçi

Mobil Ziyaretçi

Tablet Ziyaretçi

Farklı Browser Ziyaretçileri

Farklı İşletim Sistemi Ziyaretçileri

Yüksek Ortalama Ziyaret Süresi

Yüksek Sayfa / Oturum Oranları


SEO MAKALESOSYAL MEDYA


İçerik Beğeni

İçerik Paylaşım

Sosyal Medya Takipçi

Sosyal Medya Yorum