2018-07-31 21:35:42 |

4107

6 Aylık işlem
Kod : Danışman-A-5003
Paket Adı

6 Aylık SEO Danışmanlık Danışman-A-5003

işlemler 180 Gün de Tamamlanır
Kapsam Site SEO Rakip SEO Danışman
Etki Süresi Hizmet Detaylarına Bakınız
Fiyat 480
Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş

180 günlük seo danışmanlık hizmeti paketi

web sitenizin Teknik Altyapı içerik ve puan eksiklikler tespit edilir ve giderilmesine yardımcı olunur. Gerekli puan sistemi ayarlanır ek ücretsiz dizin ziyaret ve sosyal destek sağlanır. Aylık gelişmeler, raporlama ve hedef kontrolü yapılır.

Sitenizin tüm altyapı içerik ve kelime incelemesi yapılır. Rakipler ve puan durumları analiz edilir. 180 günlük çalışma ve puan toplama için hedef program hazırlanır.

Sitenizin yükselmesi için uygun kelimeler belirlenir, Rakipler tespit ve analiz edilir, kelimelerin site içerisindeki mevcut durumu belirlenir, altyapı ve içerik konusunda bilgilendirme yapılır. Kelimeleriniz en üst seviyede puan toplaması için yapılandırılır.

Sitenizin içerik ve link inşaası incelenir, iç ve dış bağlantı durumları yapılandırılır.

Sosyal Bağlantı ve sosyal sinyal paylaşım durumları incelenir, gerekli puanı toplaması için yapılandırılır.

Sorgu, dizin ve backlink kaynakları incelenir ve doğal yollardan puan kazandıracak sistemler bildirilir.

Siteniz için 180 günlük bir çalışma planı hazırlanır. Bu kapsamda olabilecek en iyi konuma gelebilmesi için tüm ayar ve bağlantı çalışmaları en kısa sürede tamamlanması için bilgilendirme yapılır, en iyi puanı toplayabilmesi için çalışma algoritma başlatılır.

Siteniz hatfalık olarak incelenir ve aylık olarak raporlanır. Sitenizin ve rakiplerinizin durumu ile ilgili bilgilendirmeler aylık olarak yapılır. Gelişmeler doğrultusunda varsa yeni güncellemeler uygulanır.

Sitenizin markalaşması için gerekli destekler içerisinden ücretsiz olnları (sorgu dizin makale backlink sosyal paylaşım ziyaret vb) 2. aydan itibaren uygulanmaya başlanır.

Danışmanlık hizmeti içerisinde belirtilen ihtiyaçlar (ücretli olan dizin sorgu kelime puan sosyal paylaşım moz değerli backlink ziyaret vs) müşteri tarafından sağlanır. Bu hizmet adından da anlaşılacağı gibi DANIŞMANLIK hizmetidir.

İster sitemizdeki paketlerden isterseniz dışardan gerekli işlemleri edinebilirsiniz. Ama mutlaka almadan önce hizmet ile ilgili analiz yapmamız için bizlere başvurun.

Bu paket içerisinde organik ziyaret sosyal sinyaller güvenli backlink işlemleri ile ilgili bazı hediye destekler de mevcuttur.

Puan ihtiyacı kapsamında gerekli olan paketleri içerik ve test paketleri olarak bildireceğiz. Bu paketler sadece gereklilik durumunda altyapı ve teknik çalışmalar bittiğinde uygulanır. Amacı puan sistemini hızlandırmaktır.

Danışmanlık hizmetlerine ek olarak puan sistemi konusunda da destek isterseniz DANIŞMANLIK ve DESTEK paketlerini inceyebilirsiniz.

Puan ihtiyaçları için seo puan içerikli diğer paketleri inceleyebilirsiniz.