2018-07-31 21:29:39 |

4486

Aylık işlem
Kod : Danışman-A-5001
Paket Adı

Aylık SEO Danışmanlık Paketi Danışman-A-5001

işlemler 30 Gün de Tamamlanır
Kapsam Site SEO Rakip SEO Danışman
Etki Süresi Hizmet Detaylarına Bakınız
Fiyat 100
Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş

30 günlük seo danışmanlık hizmeti paketi

Web sitenizin alt yapısı icelenir eksikleri tespit edilir. Kelimelerdeki rakiplerinizin durumları ve puan algoritmaları incelenir. Gerekli düzenlemeler ve rakip durumları ve etkileri haftalık olarak takip ve raporlama yapılır.

Danışmanlık hizmeti ile Çalışma Şekli:
Sitenizin alt yapı durumu arama motoru kurallarına göre incelenir. Teknik olarak yapılması gereken işlemler listesi hazırlanır. (kategori meta amp link inşaası sosyal bağlantılar harita rss vb)

Hedef kelimelerin : Ülke, Dil ve Arama motorları mevcut ilişkisi belirlenir. Yapılması gereken düzenlemeler bildirilir. İşlemler yapıldığında tekrar analiz ve kontroller yapılır.

Sitenizin içeriği ile ilgili analizler yapılır, ihtiyaçları belirlenir ve tarafınıza tavsiyeler ile birlikte bilgilendirme maili gönderilir.

Sitenizin İç ve dış bağlantı altyapısının yükselmeniz için en uygun hale getirilmesi için gerekli işlemler belirlenir. Düzenlemeden sorna tekrar analiz yapılır varsa eksiklikler tespit edilir.

Sitenizin mevcut puan toplama sistemi çıkarılır ve rakip puan durumu ile karşılaştırılır.

Gerekli yükselme algoritmaları ve puan toplama sistemleri ihtiyaçları ile ilgili uygulanması gereken işlemler raporu hazırlanır.

Sitenizin haftalık olarak gelişmeleri takip edilir ve bildirilir.

Unutmayın ki SEO sürekli güncellenen ve takip edilmesi gereken bir işlemler bütünüdür.

Ay sonunda sitenizin bir ay önceki durumu ve 30 gün sonundaki durumu arasındaki fark rapor edilir.(Paketleri aylık olarak devam ettiren müşterilerimiz için ikinci kademe işlemler uygulanır.)

Danışmanlık hizmeti içerisinde belirtilen ihtiyaçlar ( dizin sorgu kelime puan sosyal paylaşım moz değerli backlink ziyaret vs) müşteri tarafından sağlanır. Bu hizmet adından da anlaşılacağı gibi DANIŞMANLIK hizmetidir.

İster sitemizdeki paketlerden isterseniz dışardan gerekli işlemleri edinebilirsiniz. Ama mutlaka almadan önce hizmet ile ilgili analiz yapmamız için bizlere başvurun.

Danışmanlık hizmetimiz ile sitenize 1 ay içerisinde yapılabilecekler ve sitenizi 1 ay içerisinde olabilecek en üst seviyeye getirebilmek için işlemler yapılır.

Danışmanlık hizmetini 1 yıllık almanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde sitenizin uzun ömürlü ve kararlı bir puan sistemine girmesini sağlayabiliriz . 1 Aylık paketler hizmetimizin kalitesini test etmeniz ve ödemelerinizi daha küçük parçalar halinde yapmanız amacı ile hazırlanmış paketlerdir. Aylık olarak alınan paketlerde ikinci aydan itibaren ikinci kademe işlemler uygulanır. Bu işlemler arasında organik ziyaret sosyal sinyaller güvenli backlink işlemleri ile ilgili destekler de mevcuttur.

Danışmanlık hizmetlerine ek olarak puan sistemi konusunda da destek isterseniz DANIŞMANLIK ve DESTEK paketlerini inceyebilirsiniz.