2018-01-04 19:01:47 |

6872

Aylık işlem
Kod : mobamp-50
Paket Adı

Mobil AMP Ziyaret 30 gün

işlemler 30 Gün de Tamamlanır
Kapsam Mobil Alexa Google
Etki Süresi Hizmet Detaylarına Bakınız
Fiyat 200
Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş

Organik mobil ve tablet web ziyaret 30 gün ( amp destekli )

Organik mobil ve tablet web ziyaret ile 30 gün boyunca sitenizin normal sayfaları ve google amp destekli sayfalarınıza özel Türk ziyaretçi seçeneğiyle daha fazla puan toplamanızı sağlar. Aynı zamanda sitenizi alexa ve google da yükseltir.

Web siteniz için 30 günlük mobil organik ziyaretçi hizmeti. Sitenize tek kanaldan değil 16 kanaldan (5 sosyal, 5 referans, 5 arama motoru ve direk ziyaretçi) gelsin.

Mobil AMP Ziyaret 30 gün

Web sitenizin amp sayfaları var ve indexlenme sorunu yaşıyorsanız en hızlı çözüm yolu. Özellikle Amp sayfalarınız için özel uygulama ile ziyaret hizmeti ile amp sayfalarınız en hızlı şekilde indexlensin. Mobil aramalarda daha hızlı yükselmek için özel hazırladığımız bu sistem ile sitenizin popülerliğini ve sıralamasını artırın.

indexlenme , arama motoru veya alexa sıralama da yükselme işini artık dert etmeyin.

Günlük ortalama 1000 den fazla ziyaretçi sitenizi ziyaret ediyor. ( ortalama 500 ile 4000 arası günlük değişir). Daha çok ziyaret için iletişim kurabilirsiniz. Aylık 10 milyon ziyaret kapasitemiz var.

Değişik sayfalarda gezerek 5 dk dan fazla sitenizde kalıyor. Abone sistemimiz ile süre fazlanızı ziyaret sayısına çevirebilirsiniz.

Ziyaratçilerin tamamı Türkiye' den gelir.

5 Rakip site den referanslı ziyaret.( rakip sitelerinizden seçilir)

5 sosyal medya kanalından ziyaret ( Sizin sosyal kanallarınızdan gelir siz belirlersiniz)

5 Arama Motorunden isterseniz kelime ile giriş.( siz belirlersiniz )

Ziyaretçiler : Değişik model ve işletim sistemine sahip tablet ve mobil cihazlardan gelir. Firefox chrome explorer safari Android OİS browser ları gibi değişik browserlardan girer. Giren ziyaretçi 5 dk ile 15 dk arası 4 ile 15 sayfa arası karışık şekilde sitenizde rastgele sayfalarda gezer. Bu sayede siteniz hem puanı çok kazanır hem doğal yoldan yükselir.

Mobil AMP Ziyaretin Etkileri :

- Özellikle Arama motlrları tarafından indexlenme ve alexa gibi sıralama yapan sitelerde etkili olur.
- Amp sayfalarınız en hızlı şekilde etkilenir ve google tarafından indexlenir.
- Masaüstü ve mobil aramalarda sitenizin puanını artırıp daha hızlı yükselmesini sağlar.
- Link sayınız, sistemi ne kadar çok uzun kullanırsanız o kadar artar. Bunu bir kaç ay içinde alexa üzerinde Total Sites Linking In bölümünden görebilirsiniz. Düzenli çalışan müşterilerimiz için referans link sayısını otomatik olarak artıracak bir sistem ile çalışıyoruz. Bu sayede backlink almanıza gerek kalmıyor.
- Ziyaretçi grafikleriniz , backlink sayınız, kademeli olarak düzenli bir şekilde artar.

NELER DAHA ÇOK ETKİLER :

- Hızlı server ve host
- seo lu ve/veya hızlı tepki veren site

ALDIĞINIZ HİZMET

- Referans ziyaret ( 5 FARKLI SİTEDEN özellikle rakibiniz olan sitelerden)
- Arama Motoru Ziyaret ( 5 FARKLI ARAMA MOTORUNDAN )
- Sosyal Medya Ziyaret ( 5 FARKLI SOSYAL MEDYA KANALINDAN )
- Direk Ziyaret
- SÜre 5-15 dk
- Sayfa oturum 4-15
- Ziyaret sayısı minimum 500+ ile 4000 arası (günlük)
- 30 günlük ziyaretçi sayısı (15.000 ile 120.000 arası)
- Site içi sayfalar ve AMP sayfalarınızı ayrı ayrı ziyaret eder.

RAPORLAMA :

Google analystic veya kendi kullandığınız bir raporlama sistemi. Bunun yanında sitemizin site analiz bölümünden giriş yapıp analiz takip kodunu sitenize ekleyip raporlamayı oradan da takip edebilirsiniz. Dilediğinizi seçebilirsiniz.

SORU - CEVAP

SORU : MOBİL ZİYARET İÇİN DENEME YAPILABİLİR Mİ ?
CEVAP : EVET , Siteniz için mobil ziyaret almayı düşünüyorsanız tabiki alacağınız hizmeti deneyebilmeniz gerekmektedir. Biz de siteniz için 3 günlük deneme ziyareti sağlayarak almayı düşündüğünüz hizmeti sizlere daha iyi anlatmaya özelliklerini tanıtmaya çalışarak bu konuda sizlere yardımcı olacağız.

SORU : Deneme süreci nasıl başlar.? Nasıl devam eder ?
CEVAP : WhatsAPP numaramıza sitenizin linkini gönderin yeterli. 24 saat içinde deneme süreciniz başlar. Bunun için hiç bir karmaşık prosedür gerekmiyor. Sadece aynı siteyi 2 kez deneme yapamazsınız o kadar. Deneme süresi ziyaretler için ayarlama yaparken başlamaz, ziyaretçiler sitenize girmeye başladığında başlar ve 3. gün sonunda biter. Size bununla ilgili bir bilgi gönderilir. Eğer paketlerimizden satın almak isterseniz bildirmeniz yeterlidir. Ödemenizi yaptığınız anda sitenize en çok yarayacak ayarlamalarınız yapılarak ziyaretler gönderilir. Aldığınız pakete göre tekrar dönemine kadar sürekli sitenizin seo analizi yapılarak destek sağlanır.

SORU : Deneme Süresi uzatılabilir mi ?
CEVAP : 3 gün içinde raporlamada sizlere anlattığımız şekilde verdiğimiz hizmetin özelliklerini görürsünüz. Eğer herhangi bir aksaklık olursa 3 gün daha uzatıyoruz.

SORU : 3 Günlük deneme ile sitenin yükseldiğini görebilir miyim ?
CEVAP : 3 Günlük deneme süresinde sitenizin yükseldiğiniz genelde göremezsiniz. Bir çok sistem günlük haftalık aylık veya 3 aylık sürelerde siteniz ile ilgili bilgileri günceller. Bu sebeple sitenize deneme yapıldığında bu süreleri beklemeniz gerekir. Ortalama 1 aylık süre sonunda daha iyi bir fikir sahibi olabilirsiniz.

SORU : Hizmeti istediğim zaman sonlandırıp uzatabilir miyim ?
CEVAP : EVET istediğiniz zaman durdurup devam ettirebilirsiniz.

SORU : Ziyaretler için siteme kod koymam gerekli mi ?
CEVAP : Hayır, kesinlikle sitenize hiç bir şekilde, herhangi bir kod koymanız gerekmiyor.

SORU : Ziyaret sistemi backlink sayımı artırı mı ? Nereden görebilirim ?
CEVAP : Evet, sistemi kullandıkça sitenizle iletişim içerisinde olan site link sayısı artar. Alexa analizi yaptığınız yerde bulunan Total Sites Linking bölümünde görebilirsiniz. Bunu görmeniz için bir kaç ay sistemin kesintisiz çalışıyor olması gerekmektedir. sistem kademeli olarak link sayınızı artıtır. Alexa da bunu size kademeli olarak gösterir. Birden yüklenme yapılmaz. Bunu görebilmeniz için düzenli çalışmaların başlangıcından sonra ortalama 2 ay süre geçmesi gerekmektedir.

SORU : Fiyatlara KDV Dahil mi ?
CEVAP : Hayır, fiyatlara KDV dahil değildir.

SORU : Paketi aldıktan sonra iptal edebilir miyim ?
CEVAP : Evet , istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

SORU : Ücretini geri alabilir miyim?
CEVAP : EVET, işleminiz başladıktan sonra 1 haftayı geçmeden ödemenizi geri iade alabilirsiniz.

SORU : Senelik anlaşma yapabilir miyim ?
CEVAP : Evet tavsiyemiz bir iki ay deneyip senelik alaşma yaparak sitenizin doğal ve düzenli olarak yükselmesini sağlamanızdır. Siteniz için kesintili işlemler sitenize zarar verir.

SORU : Sistem siteme zarar verir mi ?
CEVAP : Hayır kesinlikle dahili veya harici sitenize hiç bir zarar vermez.

SORU : Ziyaret sistemi için içerik kısıtlaması var mı ?
CEVAP : HAYIR, sistemlerimiz tüm siteler için uygundur. Uyuşturucu, silah, çocuk pornosu, işkence gibi insanlık dışı sitelere hizmet vermeyiz. Verilen hizmet dış hizmettir bunun haricinde site içeriğiniz bizi bağlamaz.

SORU : Bu konular hakkında başka sorularım var nasıl iletişim kurmam gerek ?
CEVAP : İletişim sayfamızdan veya numaralarımızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz. WhatsAPP numaralarımız sitemizin üst ve alt kısımlarında bulunmaktadır. 7/24 mesaj gönderebilirsiniz. Dilerseniz sizleri arayıp tüm sorularınıza cevap verebiliriz.