2018-08-15 19:45:50 |

2243

12 Aylık işlem
Kod : Twitter-ref-35
Paket Adı

Twitter referans ziyaret 365 gün

işlemler 365 Gün de Tamamlanır
Kapsam Tekil Hit Google Alexa
Etki Süresi Hizmet Detaylarına Bakınız
Fiyat 1260
Facebook | google+ | twitter

sosyal medya da paylaş

Twitter Referanslı ziyaret ORGANİK TÜRK hit 365 GÜN

Twitter referans ziyaretçi web sitenize Twitter dan kategoriniz ile alakalı kelimelerden ziyaretçi gönderir gelen ziyaretçiler sitenizde karma sayfalar gezer ve 5 dk dan fazla sitenizde kalırlar ve sitenizin değerini artırırlar

Twitter Referanslı ziyaret %100 ORGANİK TÜRK hit ile 365 GÜN Boyunca kesintisiz ziyaretçi hizmeti.
Web siteniz için Twitter Referanslı ziyaret %100 ORGANİK TÜRK hit ile web sitenize giren ziyaretçiler önce Twitter sayfalarına uğrar ardından sitenizin ilgili sayfasından giriş yaparak sitenizde gezmeye başlarlar. Her sayfada ortalama 1 veya 2 dk lık aralıklar ile değişik rastgele sayfaları ziyaret ederler. 5 dk nın üzerinde sitenizde kalırlar. Bu süre ne kadar uzunsa sitenizde o kadar fazla sayfa gezerler. Günde ortalama 500 ile 4000 arası ziyaret sağlayan sistemimizde ziyaret sayısı ile süre oturum ters orantılıdır, yani ziyaret sayısı ayarlaması ne kadar az olursa ziyaret kalitesi o kadar yüksektir. Bu da sayfa ve kelime değerlerinizi doğrudan etkileyen bir durumdur. Özellikle alexa ve google da sayfa değerleriniz çok önemlidir. Hem sitenizin hızlı şekilde indexlenmesini hem de daha çok puan toplamasını sağlar sıralamalarda daha hızlı yükselirsiniz.
indexlenme , arama motoru , alexa sıralama da yükselme , referans grafiklerinizin yüksek olması ve puan ihtiyacınızı karşılamak için Twitter referanslı ziyaret sitenize sürekli değer katsın.
Günlük 500 den fazla ziyaretçi sitenizi ziyaret ediyor. ( günlük ziyaret sayısı ortalama 500 ile 4000 arası istediğiniz ayara göre değişir)
Değişik sayfalarda gezerek 5 dk dan fazla sitenizde kalıyor. Abone sistemimiz ile süre fazlanızı ziyaret sayısına çevirebilirsiniz.
Ziyaratçilerin tamamı Türkiye' den
Ayrıca ziyaretçiler, masa üstü tablet ve mobil cihazlardan değişik işletim sistemleri ile, firefox chrome explorer safari Android OİS browser ları gibi değişik browserlardan girer.
Giriş yapan ziyaretçiler 5 dk ile 15 dk arası 4 ile 15 sayfa arası karışık şekilde sitenizde gezer.(isteğe göre sayfalar sıralama ile ayarlanabilir fakat her defasında rastgele ayarlanması doğal yükselme için önemlidir.
Bu sayede siteniz hem puanı çok kazanır hem doğal yoldan yükselir.
NELER DAHA ÇOK ETKİLER :
- Hızlı server ve / veya host
- seo lu ve yazılım olarak hızlı tepki veren site

ALDIĞINIZ Bu HİZMET İLE
- 365 gün boyunca günce ortalama 500 ile 4000 arası toplamda 200.000 ile 1.500.000 arası tekil ziyaretçi 5 dk ile 15 dk arası 5 ile 15 sayfa arası gezinti yaparlar.
- Twitter Referans ziyaret sayınız analiz ve sıralama sitelerinde yükselir.
- Ziyartçiler özellikle yükselmek istediğiniz kelime ile alakalı saayfalardan yönlenip sitenize giriş yaptığı için kelime puanınız yükselir.
- google analystic sosyal referans ziyaret ihtiyacınız karşılanır.
- sitenizin ortalama ziyaret süresi yükselir.
- Sitenizin sayfa oturum oranı yükselir.
- Arama motorlarının dikkatini çeker ve sayfalarınız daha hızlı indexlenir.
RAPORLAMA :
Dilerseniz raporlama için site analiz sistemimizi kullanabilirsiniz. google analystic veya kullandığınız herhangi bir raporlama sistemi ile de raporlama yapabilirsiniz.
DİĞER ZİYARETÇİ ÇEŞİTLERİMİZİ DE İNCELEMENİZİ TAVSİYE EDERİZ.